Unikum jako Facebook Business Partner

Nový rok se v naší agentuře nesl ve znamení jednoho velkého nového začátku. Počátkem ledna jsme se totiž stali Facebook Business partnerem. Celou věc bereme jako úspěch a největší radost máme proto, že nyní můžeme našim klientům nabídnou lepší služby a kampaně můžeme spravovat ještě efektivněji. Co to pro nás a účty, které spravujeme, znamená?

Ač nejsme první ani poslední agenturou, která tohoto statusu dosáhla, naši radost to nijak neumenšuje. Facebook Business Partners je prestižní program, který přináší řadu výhod. Primárně samozřejmě dopadají na specialisty, nicméně hlavní vliv to má na kampaně, jejich výkon a celé působení účtů na sítích, které patří pod správu.

Jaké jsou výhody programu Facebook Business Partners?

Abychom mohli popsat, co to znamená pro naše klienty, musíme nejprve říct, co to přinese nám: agentuře a specialistům. Díky tomuto partnerství totiž máme přístup k nástrojům, které agenturám se statusem “Account” zůstávají utajeny. Můžeme také pracovat s novými přehledy, přístup máme k exkluzivním výukovým materiálům a čeho si ceníme nejvíc, máme vylepšenou podporu. To znamená, že při řešení problémů a komplikací s klientskými účty se nám Facebook specialisti budou věnovat přednostně a tak, aby byl daný problém co nejrychleji vyřešen. Kdo někdy s podporou Facebooku jednal, ví, že toto může být opravdový zlatý grál. 🙂

A co to tedy znamená pro naše klienty?

Především zajištění opravdu těch nejlepších služeb, které můžeme nabídnout. Díky vylepšeným nástrojům a přehledům budeme moci ještě lépe optimalizovat kampaně, v případě jakéhokoliv problému budeme mít snazší přístup k řešení a k odborníkům, kteří nám ze strany Facebooku pomohou s jeho implementováním. Díky exkluzivním školícím materiálům budeme mít o něco rychlejší přístup k novinkám, které si Facebook pro nás nachystá. 

Facebook posuzuje celkem čtyři kritéria a na základě jejich splnění následně status udělí. Jedná se o: 

  • celkový reklamní spend za posledních 180 dní
  • celkový počet aktivních FB stránek 
  • umístění reklam 
  • kvalifikační výdaje 

Je jasné, že získání statusu Facebook Business Partners je běh na dlouhou trať, největší díky proto patří našim klientům, kteří nám dali svou důvěru a bez kterých bychom tohoto úspěchu nedosáhli. A my už jdeme na to – optimalizovat a zkoumat, jak udělat naše kampaně ještě efektivnější!