NE, za kterými si stojíme

1/ NEděláme s firmami, které si NEváží svých zákazníků a nabízí jim produkty, které by sami NEchtěli používat.

2/ NEhrneme se do politického marketingu ani do náboženských záležitostí. NEnutíme tak své kolegy, aby dělali něco proti svému osobnímu přesvědčení.

3/ NEpouštíme se do oblastí jako je tabákový průmysl, porno, hazard ani prodej zbraní. Děláme jen a pouze čistou práci, tu špinavou necháme raději na jiných.

4/ NEbudeme spolupracovat se subjekty zabývající se činností za hranou zákona. Ani na hraně. Obecně ty hrany moc NEmusíme a raději děláme věci, které mají smysl a přináší přidanou hodnotu.

5/ NEjsme tady pro klienty, kteří úmyslně klamou zákazníky. Lež má totiž krátké nohy a my máme ambici být v marketingu maratonci.

6/ NEděláme black hat SEO, takže pro vás NEkoupíme linky, NEbudeme používat transparentní texty v obsahu webu ani NEbudeme psát fake reviews na diskuzních fórech.

7/ NEfalšujeme zákaznické recenze. Věříme, že spokojený zákazník rád napíše pravdivou.

8/ NEkupujeme likes, ani followers. Každý like, follow nebo komentář si raději vydřeme a budeme vědět, že budujeme opravdovou komunitu, NE nakoupené fake followers.

9/ NEpodporujeme oslovování našich specialistů na práci bokem. Pracujeme jako tým a v práci se navzájem podporujeme, NEpodrážíme si nohy.