O KLIENTOVI

Burgery z kvalitních surovin za 5 minut. To je Masterburger, klient, kterého jsme převzali v létě 2018 a od té doby neustále roste. Před rokem jsme spolu začínali s jednou pobočkou v Trutnově, aktuálně se klient rozrostl i do Prahy na Prosek. Aby toho nebylo málo, právě se otevírá i food court na Ukrajině.

O SPOLUPRÁCI

Klient měl zájem o nestandardní formu spolupráce, a to zaměřit se kromě online marketingu i na offline. Na výzvu jsme kývli a neustále přinášíme kreativní nápady, jak propojit online svět s tím offlinovým. Zařizujeme outdoorové reklamy, offline prodejní akce, staráme se o sociální sítě a všechno to spolu parádně funguje. Jsme hraví a spolu s klientem budujeme lovebrand.

CO NESTANDARDNÍHO JSME PRO KLIENTA DĚLALI


1| BILLBOARD V TRUTNOVĚ

I nepříznivé situace mají své pozitivní stránky. V nedávné době zničil déšť v Trutnově starý billboard klienta, tím nám ale vznikl prostor pro zviditelnění nového menu. Nový billboard měl za úkol reflektovat čerstvost a svěžest burgeru s halloumi sýrem, což se povedlo.

2|  LETÁKY A ROZNOS

Grafika, tisk i roznos letáků v okolí bistra. To všechno se skrývalo pod zatraktivněním nové pobočky na Proseku. Lidem žijícím v okolí jsme ukázali, že si mohou skočit na skvělé burgery za rohem, a jako bonus za návštěvu jsme jim nabídli hranolky zdarma.

3| VÁNOČNÍ SOUTĚŽ

Pro klienta připravujeme i soutěže na klíč. Zpracováváme pravidla, právní náležitosti, tvorbu grafiky i její samotné promo na sociálních sítích. S účastníky soutěží pravidelně komunikujeme a vyhlašujeme výherce. Vítěz loňské vánoční soutěže si zaslouženě vychutnal silvestrovský catering pro celou partu. 

V další soutěži, kterou jsme pro klienta připravovali, obdržel vítěz přenosný gril pro pohodové letní grilovačky.

4| BRANDING WEBOVÝCH STRÁNEK

Pro klienta jsme připravili i brandingovou kampaň webových stránek, kterou jsme zaměřili na obyvatele v okolí trutnovské pobočky. Cílení jsme nenechali na náhodě, vsadili jsme na zájmy uživatelů a to konkrétně milovníky jídla, pití a stravování obecně. V kampani jsme komunikovali akci s rozvozem zdarma na podporu online objednávek.

5| CEDULE PŘED STÁNKEM

V okolí stánku se díky prodejně OBI pohybuje velké množství lidí a aut jezdí ještě více. Ti ale většinou nevědí, že se v nenápadném stánku skrývají skvělé a především kvalitní burgery.

Zadání tedy bylo jasné, potřebujeme lidem říct, že našeho klienta v lokalitě najdou. Realizace proběhla formou dvou cedulí, jedné velké s jasným sdělením, které dokáží lidé přečíst i v projíždějícím autě, a druhé na menší ceduli, která poskytuje podrobnější informace o burgerech a mohou si ji v klidu přečíst návštěvníci OBI stejně tak jako zákazníci čekající na svou objednávku.