Komplexní STRATEGIE ONLINE MARKETINGU


Každý element zanalyzujeme, zrevidujeme, zkontrolujme, řekneme vám, kam nasypat peníze a kde je zbytečně netopit. Mrkneme spolu na to, kudy cesta nevede a provedeme vás tajnými zákoutími onlinu. Spolu se tak budeme soustředit skutečně jen na to, co vám přináší výsledky.

Všechno vám to sepíšeme do uceleného dokumentu, který můžete propojit s dalšími aktivitami a budete mít tak přehled nad celým děním ve vašem marketingu.


Správa PPC kampaní na Google, Seznam, FB a Instagram


Řekneme vám, kde je zlatý důl – jsou to PPC kampaně. My jsme v onlinu doma, proto víme, jak důležité je správné provedení a zacílení PPC kampaní. Google, Seznam i sociální sítě máme v malíku.

Neustále kampaně testujeme a optimalizujeme tak, aby byly co nejvýkonnější a přinesly vám relevatní návštěvnost. Dovedeme vám na web platící zákazníky.


Optimalizace zbožových srovnávačů


Zbožáky jako Heuréka nebo Glami nosí hodně muziky za málo peněz. To je totiž to místo, kde najdete vaše potencionální zákazníky v té nejvýnosnější fázi jejich nákupu – když o nákupu přemýšlí nebo hledají nejvýhodnější nabídku. Zajistěte si, že budete tam, kde vás zákazníci hledají.

My pro vás připravíme biddingovou strategii, kompletní profil i dokumentaci. K tomu zajistíme aktuální a funkční XML feed, takže to budete mít skoro bez práce.


Optimalizace pro vyhledávače (SEO) a UX


Chcete být na prvních příčkách v organickém vyhledávání? Dobře dohledatelní pro roboty vyhledávačů i platící zákazníky? Krom vrcholových kouzelníků přesně tohle umí i SEO. Když už zákazníka na web dovedete, nasadíme kouzla UX. Je třeba vyklidit mu z cesty všechny překážky, které by ho mohly vyrušit nebo nedejbože opustit košík.

Získáte tím výhodu nad svou konkurencí a lepší výkonnost napříč všemi marketingovými kanály.


Affiliate marketing


Podíváme se na zoubek vašemu affiliate účtu. Je optimálně nastavený? Splňuje všechny požadované funkce? A vyplatí se vám vůbec? Když budeme vědět, na čem jsme, vytvoříme pro vás strategii na míru, kde zohledníme všechny vaše potřeby.

Zlatým hřebem bude kompletní servis od otevření a nastavení vašeho účtu, přes zajištění dokumentů a výhodných podmínek, až po získávání nových partnerů a realizaci affiliate kampaní. Prostě affil bez starostí.


Real Time Bidding (RTB)


Chcete prémiovou plochu pro vaši displejovou reklamu? Řešením je RTB kampaň. Zobrazíme vaše produkty jen relevantním zákazníkům v krátkém čase s přesností švýcarského hodináře.

Zároveň budeme neustále dohlížet na efektivitu a reklamy optimalizovat tak, abychom z nich vytáhli maximální výkon. Dobře víme, že konverze nejsou doménou jen desktopu a reklamu optimalizujeme na míru pro všechna zařízení.


Google Analytics, Google Tag Manager a měření webu


Analytika věda je, má však cenné údaje. My na mysli neklesáme a dostaneme ze změti čísel vždy ta, která potřebujeme. Díky nim odhalíme kdo jsou vaši zákazníci, co u vás hledají a jak k vám přivést další.

Online marketing je živý, ale bez měřících nástrojů nemůžeme vyhodnotit jeho úspěšnost ani přijít na to, kde selhává. V reportingu si řekneme co ta všechna čísla znamenají a proč vás business bez nich nemůže být.


Exportní marketing


Český trh už máte dokonale pokrytý a chcete začít v další zemi na zelené louce? Každá země má své nákupní chování a německý zákazník se od toho českého liší snad ve všem. Je víc exaktní a klade důraz spíše na kvalitu než na cenu, Maďar má taky úplně jiné priority.

Pomůžeme se vám vyznat v exportním marketingu, sestavíme vám analýzů trhů, na které se vám vyplatí expandovat a přichystáme strategii šitou na míru vašemu podnikání.


Tvorba e-shopu (Shoptet)


Veškerý marketing světa přijde vniveč, když se váš zákazník ztratí na webu a nedokončí konverzi. Proto jsme se rozhodli spojit se Shoptetem a nabídnout našim klientům to nejlepší řešení pro jejich online podnikání.

Shoptet přináší jednoduché a efektivní řešení pro váš eshop. Správu jako je třeba přidávání produktů zvládnete jako příjemnou aktivitu při ranní kávě. Všechny potřebné údaje najdete na tři kliknutí. My se postaráme o veškeré nastavení tohoto skvělého redakčního systému a vy můžete začít okamžitě prodávat.


ZAUJALI JSME VÁS?

Pojďme si s námi dát dobrou kávu a probrat, jak váš marketing můžeme nakopnout. Nebojíme se žádných výzev, do všeho jdeme s vervou a rozhodně nekoušeme.