Komplexní STRATEGIE ONLINE MARKETINGU


Každý element zanalyzujeme, zrevidujeme, zkontrolujme a řekneme vám, kam nasypat peníze a kde je zbytečně netopit. Mrkneme spolu na to, kudy cesta nevede, a provedeme vás tajnými zákoutími onlinu. Spolu se tak budeme soustředit skutečně jen na to, co vám přináší výsledky.

Všechno vám to sepíšeme do uceleného dokumentu, který můžete propojit s dalšími aktivitami, a budete tak mít přehled nad celým děním ve vašem marketingu.


Správa PPC kampaní v systémech Google, Seznam, FB a Instagram


Řekneme vám, kde je zlatý důl. Jsou to PPC kampaně. My jsme v onlinu doma, a proto víme, jak důležité je správné provedení a zacílení PPC kampaní. Google, Seznam i sociální sítě máme v malíku.

Neustále kampaně testujeme a optimalizujeme tak, aby byly co nejvýkonnější a přinesly vám relevatní návštěvnost. Ano, dovedeme vám na web platící zákazníky.


Optimalizace zbožových srovnávačů


Zbožáky jako Heuréka nebo Glami dělají hodně muziky za málo peněz. To je totiž to místo, kde najdete vaše potenciální zákazníky v té nejdůležitější fázi jejich nákupu – když o něm přemýšlejí nebo hledají nejvýhodnější nabídku. Zajistěte si, že budete tam, kde zákazníci zboží hledají.

My pro vás připravíme biddingovou strategii, kompletní profil i dokumentaci. K tomu zajistíme aktuální a funkční XML feed, takže to budete mít skoro bez práce.


Optimalizace pro vyhledávače (SEO) a UX


Chcete se nacházet na prvních příčkách v organickém vyhledávání? Být dobře dohledatelní pro roboty vyhledávačů i platící zákazníky? Krom vrcholných kouzelníků přesně tohle umí i SEO. Když už zákazníka na web dovedeme, nasadíme kouzla UX. Je třeba vyklidit mu z cesty všechny překážky, které by ho mohly vyrušit nebo nedejbože přimět opustit košík.

Získáte tím výhodu nad svou konkurencí a lepší výkonnost napříč všemi marketingovými kanály.


Affiliate marketing


Podíváme se na zoubek vašemu affiliate účtu. Je optimálně nastavený? Má všechny požadované funkce? A vyplatí se vám vůbec? Když budeme vědět, na čem jsme, vytvoříme pro vás strategii na míru, kde zohledníme všechny vaše potřeby.

Zlatým hřebem bude kompletní servis od založení a nastavení vašeho účtu, přes zajištění dokumentů a výhodných podmínek, až po získávání nových partnerů a realizaci affiliate kampaní. Prostě affil bez starostí.


Real Time Bidding (RTB)


Chcete prémiovou plochu pro vaši displejovou reklamu? Řešením je RTB kampaň. Zobrazíme vaše produkty jen relevantním zákazníkům, a to v nejvýnosnějším čase s přesností švýcarského hodináře.

Zároveň budeme neustále dohlížet na efektivitu a optimalizovat reklamy tak, abychom z nich vytáhli maximální výkon. Dobře víme, že konverze nejsou jen doménou desktopu. Reklamu optimalizujeme na míru pro všechna zařízení.


Google Analytics, Google Tag Manager a měření webu


Analytika věda je, má však cenné údaje. My na mysli neklesáme a dostaneme ze změti čísel vždy ta, která potřebujeme. Díky nim odhalíme, kdo jsou vaši zákazníci, co u vás hledají a jak k vám přivést další.

Online marketing je živý, ale bez měřicích nástrojů nemůžeme vyhodnotit jeho úspěšnost, ani přijít na to, kde selhává. V rámci pravidelného reportingu si řekneme, co všechna ta čísla znamenají a proč jsou právě pro váš business důležitá.


Exportní marketing


Máte už český trh dokonale pokrytý a chcete začít v další zemi na zelené louce? Každá země má své nákupní chování. Například německý zákazník se od toho českého liší snad ve všem. Potrpí si na detaily a klade důraz spíše na kvalitu než na cenu. Maďar má zase úplně jiné priority.

Pomůžeme vám vyznat se v exportním marketingu. Vytvoříme vám analýzu trhů, na které se vám vyplatí expandovat, a přichystáme strategii šitou na míru vašemu podnikání.


Tvorba e-shopu (Shoptet)


Veškerý marketing světa přijde vniveč, když se váš zákazník ztratí na webu a nedokončí nákup. Proto jsme se rozhodli se spojit se Shoptetem a nabídnout našim klientům to nejlepší řešení pro jejich online podnikání.

Shoptet přináší jednoduché a efektivní řešení pro váš e-shop. Správu, jako je třeba přidávání produktů, zvládnete jako příjemnou aktivitu při ranní kávě. Všechny potřebné funkce najdete na tři kliknutí. My se postaráme o veškeré nastavení tohoto skvělého redakčního systému a vy můžete začít okamžitě prodávat.


ZAUJALI JSME VÁS?

Pojďme si s námi dát dobrou kávu a probrat, jak váš marketing můžeme nakopnout. Nebojíme se žádných výzev do všeho jdeme s vervou a rozhodně nekoušeme.