Máte správně nastavené online kampaně? A můžeme je vidět?

S blížícím se obdobím Vánoc nastává ten správný čas, kdy pořádně šlápnout do onlinu. Nastavit, nasadit, zrevidovat, spustit, zvýšit budgety a tak dále. Každý rok se ale najdou tací, kteří bugety zbytečně přestřelí nebo podcení, jiní je bezhlavě propálí a nám zbývají jen oči pro pláč. 

Letos ale bude všechno jinak. Připravili jsme si pro vás audit online marketingových činností zdarma. Naši specialisté se podívají na dosavadní nastavení vašich kampaní a sepíšou svá doporučení, tipy a triky. Vše od nás navíc dostanete i s konkrétními příklady.

Co vám náš audit přinese?

Ukážeme vám, kde ztrácíte zákazníky, které kampaně mají skvělé CTR a které naopak přinášejí málo konverzí. Podíváme se, jak efektivněji utrácet peníze a kde si vaše konkurence vede líp. Nedáme vám sice návod jako IKEA, ale přineseme nový vítr do plachet. Napovíme vám, kde se skrývají nedostatky a prostor pro zlepšení.

Na jaké oblasti se podíváme?

Nejprve se podíváme pořádně ze široka. Online marketing vnímáme jako celek, a tak k němu i přistupujeme. Používáte ty správné kanály? Přerozdělujete rozpočty tak, aby byly kanály maximálně výkonné? 

Hned jak si na všechno tohle odpovíme, přehoupneme se do Google Ads. Jejich stav nám napoví o kondici dalších PPC systémů. Nezapomeneme na zbožové srovnávače ani na sociální sítě. SEO a UX hrají taky klíčovou roli při rozhodovacím procesu vašeho zákazníka. Zauditujeme i jejich technickou i obsahovou část. 

Co od nás tedy obdržíte?

Odhalíme nedostatky a další potenciál vašich online kampaní. V případě, že nedostatky zmizí, můžeme vám zaručit celkové zlepšení vašich kanalů. Spočítáme vám i náklady na případný hloubkový audit za jednotlivé oblasti i to, na kolik by vás vyšla správa kanálů pod křídly naší agentury.

Máte-li zájem o bezplatný audit zdarma, neváhejte nás kontaktovat.